Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
5 postów 33 komentarze

Polfejs - WIELKIE OSZUSTWO!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielkie oszustwo! Miał być prawicowy portal, założony przez ludzi prawych, dla patriotów, wyszedł portal stworzony przez złodziei i prymitywnych oszczerców, którzy nie cofają się przed okradaniem konkurencji i swoich użytkowników.

 

    O portalu Polfejs, większość z nas, dowiedziała się zapewne z Facebooka, gdzie ta rzekoma dla niego konkurencja, jest reklamowana, co widać na poniższym zrzucie ekranowym.
 
 
 
        Ciekawe jest, że na owego Polfejsa zalogować można się, przez… Facebooka. Komentarz tutaj zbędny:
 
 
 
    Zbiórka na portal Polfejs prowadzona przez konto „powiązane z Facebookiem”?
 
 
  

 

 

 

                                                   OKRADANIE SERWISU SLOVIANIE 2.0

 

   Portal Polfejs już na samym początku "zasłynął" kradzieżą regulaminu swej konkurencji, portalowi Slovianie 2.0. Złapany za rękę współtwórca Polpejs o nicku Artur K.  dokonał z innymi administratorami swojego serwisu Polpejs owej kradzieży tak nieudolnie, że pozostawił w regulaminie, jako administratora danych osobowych, portal Slovianie2.0. Gdy cała sprawa wyszła na jaw, rzeczony Artur K. współtwórca portalu Polfejs, reagował w typowy dla siebie sposób, wulgaryzmami, wskazującymi, jak prymitywną jest osobą, używającą tej podłej lewackiej nowomowy. Poniżej artykuły i screeny wskazujące jak podle zachowywali się owi złodzieje, wobec okradzionego portalu.

www.spidersweb.pl/2017/09/polfejs-regulamin-prawo.html

Oto jak to wyglądało, wpierw oszczerstwo:

 

   Później sprostowanie, enigmatyczne i bez takiej ekspresji, jak krzyczące pomówienie, dodane na małej marginalnej grupie na Facebooku:

       Zabawnym, odnośnie owej kradzieży wątkiem, zdaje się być poniższa znaleziona w sieci informacja, jak to Polfejs szuka kasy na regulamin. Czy pieniądze okazały się zbyt małe, że regulamin trzeba było ukraść zamiast go napisać? Cóż… nic za darmo… 

    „Pan administrator” "Bartek", nie powinien żebrać, zamiast żebrać, te kilkanaście tysięcy, przeznaczone na walkę z Białymi Patriotami, o których wspominał w swoim mailu, powinien przeznaczyć na swoje serwery, lub regulamin i nie byłoby problemu, a tak się tylko ośmiesza.

   Zniesmaczona wulgaryzmami i zachowaniem swoich kolegów, była administratorka i współzałożycielka portalu, Iza W. Zażądała usunięcia wulgarnego oszusta, Artura K. z portalu, w zamian, za co, sama została usunięta stamtąd bez słowa i pomówiona o przywłaszczeniu sobie 350 złotych, przez administrującą portalem klikę z „wysp”. Artura K. nie usunięto, podobno z tego względu, że znalazł „tajemniczego inwestora”. Więcej na ten temat w osobnym, ciekawym, artykule: 
 
 Ciekawy artykuł i ciekawe komentarze administratorów Polpejsów, przepraszam, Polfejsa (cały czas mi się myli)
 
 

                                                       DANE OSOBOWE

 

 Jak administratorzy portalu Polfejs administrują danymi swoich użytkowników? Cała formułka dotycząca administrowaniem danych osobowych użytkowników, wygląda na zwykłe lanie wody, umożliwiające w zasadzie dowolne gospodarowanie danymi użytkowników. Nie ma, bowiem w regulaminie i w dziale dotyczącym polityki prywatności informacji o tym, kto jest administratorem danych osobowych, co dla portalu, gdzie gromadzi się dane użytkowników, jest sprawą kluczową, tutaj zaś mamy do czynienia z anonimowymi osobami, które za nic nie odpowiadają. Zapytanie właśnie o dane osobowe i zasugerowanie, że Polfejs może dowolnie nimi sobie gospodarować, stało się powodem wściekłej nagonki trolli facebooka, na naszą inicjatywę i w tej sprawie otrzymaliśmy interesującego maila od administratora serwisu Polfejs, wysłanego z oficjalnego maila tego serwisu, chociaż ciężko mówić tutaj o oficjalności, bowiem żadnej informacji potwierdzającej, że Polfejs ma osobowość prawną, na którą w swoich pogróżkach tak chętnie się powołuje, nie ma na jego oficjalnej stronie Polfejs.pl. Poniżej treść maila z pogróżkami, co ciekawe, mail został zilustrowany zdjęciem, mającym w domyśle pokazać ekipę Polfejsa, a w rzeczywistości, zdjęcie zostało ukradzione jednemu z użytkowników portalu, bez jego zgody i bez jego wiedzy. Przedstawia ono działaczy Narodowego Świtu. Hipokryzją jest to, że mail z pogróżkami pseudo prawnymi, dotyczy danych osobowych.


   Hasła użytkowników, mogą być wykorzystane w dowolny sposób, przez administratorów portalu, mają możliwość równoczesnego ingerowania w ich konta na portalu Facebook, jeśli osoba się przezeń loguje, bądź używa tych samych haseł. Do kogo zwróci się człowiek, którego profil i dane osobowe zostaną skradzione? Brak jest jakiegokolwiek adresu, wpisu do KRS, czy innej informacji o zarządzających portalem, brak jakiejkolwiek wzmianki o tym na stronie polfejs, można trafić tylko na anonimowe trolle internetowe, które zwą się administratorami portalu, jak jakiś John Wayn, który nam wysyła pogróżki czy inne osoby, wirtualne twory, często nie z polska się zwące. Zarządzający portalem, bliżej nieokreślony administrator, zastrzega sobie prawo, do zmiany regulaminu w każdej chwili i w dowolny sposób. Może więc czynić ze swoimi użytkownikami, cokolwiek zechce.
   Na potrzebę niniejszej publikacji, wysłaliśmy zapytanie odnośnie portalu Polfejs do GIODO, na który powołuje się Polfejs, ale który w wykazie firm tam zarejestrowanych w zbiorze nie Figuruje. Odpowiedzi nie otrzymaliśmy przed publikacją tej notki, edytujemy tą, bądź napiszemy nową, gdy odpowiedź do nas wpłynie.
Warto zapoznać się z poniższym:
 
Anonim nie może być administratorem danych osobowych!
 
https://giodo.gov.pl/pl/222/2259
 
 
 
 
 
 
 

 

 

                                                                               ADMINISTRATORZY

 

   Kim są administratorzy serwisu Polfejs? Cóż, na portalu Polfejs, brak takiej informacji, więcej jest na Facebooku, w ich reklamowanej przez ten portal grupie, jak widać to nic innego, jak trolle internetowe, jak się okazuje, mające po kilka, kilkanaście fałszywych kont, oraz grup, sami współtworzyliśmy grupę na facebooku, którą próbowali przejąć, ale to wątek na osobną publikację: 

  

 

 


                                                             FLUSTRACJA LEWACKA POLFEJSA

 

      Mówią, że frustracja lewacka mierzona jest w "adolfach", tym razem w faszyzmach i innych izmach, które lewacy przypisują swoim wrogom. Faszyzm, czy neonazizm to takie typowo komunistyczne wytrychy słowne, podobnie jak hipokryzja i relatywizm moralny, są one dla lewaków typowe. Oto bowiem, polpejsowy administrator napisał o swoich przekonaniach dla swego portalu i dla potencjonalnych naiwnych, którzy mu zaufają. Typowa dlań dwulicowość.

    Więc najpierw jest to:


   To powyżej było oczywiście w kwestii werbowania tam ludzi, tymczasem o Białych Patriotach odezwano się w typowo lewackim stylu, jeszcze na pomoc wzywając sąd i samego im bliskiego Palikota, o którym wypowiadają się „PAN” (tfu!). Pewnie już dali znać swemu panu na TT, to ciekawe, ale są rzeczy ciekawsze, a do tego, że lewary zwą nas faszystami, przywykliśmy!


 Słowa te pochodzą z angielskiego.We must secure the existence of our people and a future for White childreni oznaczają po prostu “Musimy zabezpieczyć byt naszego ludu i przyszłość dla białych dzieci.   Nigdy nie były przez nas łączone z cyfrą 88, ani 666, ani żadną inną, ale wyłącznie ze skrótem CWP/14, jeśli administratorzy portalu polpejs widzą w tym faszyzm, czy neonazizm, to polecam im nasze oświadczenie na dole tego wpisu, zamiast użytej w cytacie formułki z Gazety Wyborczej, czy Wikipedii. Wyglądacie na ludzi, których patriotyzmu uczył Simon Mol, ale jak widać po użytym języku i gramatyce, oraz ortografii, nie tylko światopoglądu, ta lewacka obrzydliwa mowa, was zdradza, kim jesteście.


 

 Cóż, administratorzy polpejsa mają się za specjalistów w kwestii łowienia faszystowskiej myślozbrodni, powinni wstąpić do Antify, chyba, że, jak wiele osób mówi, już tam są, stąd ten polot do szukania faszystów. My, Biali Patrioci, na końcu tej notki daliśmy oświadczenie w sprawie tych oskarżeń, o wspieranie jakiegokolwiek systemu, w tym faszystowskiego, czy neonazistowskiego.  Poniżej widać, że administrator polpejsa, sam przyklaskuje wypaczonym 14 słowom, bo jest tutaj zupełnie inne tłumaczenie, niewłaściwe i błędne, ale czego spodziewać się pop hipokrycie, zwanym dalej, administratorem Polpejs, czy Polfejs… (nazwa powstała podobno z połączenia słów POLIN I PEJSY). 

A oto przykład hipokryzji administratora Polpejsa:  

 

 

 

   Przyznam, że to, co napisał na swoich kontach, owy administrator Polfejsa, jest ciekawe. Sam niby tak bardzo tępi nasz neonazizm, którego nigdzie nie znalazł, jak to napisał do nas na jednym też ze swoich kont:

 

 

Strasznie brzmi, prawda? Tak strasznie, że aż wszedłem na profil, tego Sajmona z wysp i co widzę tam? Kawałek grupy Honor, poświęcony… Rudolfowi Hessowi, zastępcy Hitlera.

 

Wszędzie ta lewacka hipokryzja i zapowiedz zglaszania konta, do fb:
 

 

 

 

                                                                        GROŹBY I WYZWISKA
 

   Osoby wrażliwe upominam, by tekstów z wypowiedziami administratorów, Polfejs nie czytały, jest to powiem poziom szamba, które wylewa się z ich ust, a może raczej spod palców. I pomyśleć, że oni chcą uchodzić za prawych, po tym nie oszukają nawet największego naiwniaka, co do tego, kim są, chyba że podobnych sobie hipokrytów.
 

   Pierwsza groźba pochodzi już z października 2017 roku, osoba, która tą groźbę wysłała, zareagowała w ten sposób na usunięcie trolla z naszej grupy, która wykazywała się obrzydliwą hipokryzją.


 

 

   Dalej już teksty obecne, z marca obecnego roku, większość z nich otrzymywała Marzena, bo moje konto dość szybko zgłosili i zostało zbanowane na miesiąc, a osoby, nieobeznane z tym jak działa ban na fb, poinformuje tylko, że osoba zbanowana nie może pisać wiadomości prywatnych, więc osoby piszące na nasz temat oszczerstwa, że zostały przez nas zbanowane, mają czytelników swoich wypocin za głupków, lub takich samych relatywnych moralnie lewaków, jak oni sami. 

 

  

 

  

 

    Poniżej dwie groźby, które otrzymała nie związana z nami osoba, którą pomylili prawdopodobnie ze mną, przesłana Marzenie w wiadomości prywatnej, podobnie jak mi, jeszcze przed zbanowaniem naszych kont. 

 

      Jest tego znacznie więcej. Jeśli jest ktoś chętny czytać takie rzeczy, możemy je udostępnić. Po zbanowaniu naszych kont przez Facebook korespondencja przeniosła się na maila i przybrała ze strony karykatur, noszących miano administratorów, żenującą i zabawniejszą już formę, na co ja z uśmiechem i też zabawnie odpisywałem, ale nie będę tej radosnej twórczości tutaj dodawałby za bardzo nie zanudzać.

                                                       BANOWANIE BIAŁYCH PATRIOTÓW

 

   Banowanie naszych kont na Facebooku, kasowanie ich, często bez podania przyczyny, to coś, do czego przywykliśmy, ta forma szykany naszej działalności, była uciążliwa, dobrze, że wiemy już, komu to zawdzięczamy. Poniżej przedstawiam krótki film o tym, jak byliśmy banowani do lipca, ostatnio administrator Polfejsa, namawiał publicznie do banowania naszych kont, zresztą jak widać to w powyższych screenach, jak i w tych poniżej, sam się przyznał. 

 www.youtube.com/watch

   Jak ktoś zwący siebie mianem „patrioty”, mógł zgłosić lewakom taką grafikę? Pokazuję to też jasno, politykę portalu Facebook, nie tylko tych trolli z Polfejsa.
 
 
 

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Tych screenów jest znacznie więcej, wszystkie pochodzą z trzech dni ostatniej naszej działalności na Facebooku, zgłaszali każdą jedną naszą grafikę, każdy post, wszystko. 

 

 

                                                               DOKĄD ZMIERZA POLFEJS?


   Poznaliśmy kilka hipotez odnośnie portalu Polfejs. Wiemy, że tworzą go ludzie na stałe mieszkający po za granicami Polski. Portal prawdopodobnie został założony przez kilka osób mających poważne problemy emocjonalne, co widać na załączonych zrzutach ekranu z ich wypowiedziami. Ludzie stojący za trollami, które reklamują portal, bądź piszą, że są jego administratorami, używają słabej polszczyzny, pełnej błędów ortograficznych. Administrator portalu, Artur K. tłumaczy swoje wulgaryzmy i błędy ortograficzne, tym, że Piłsudski kiedyś zaklął, sam jednak nie Piłsudskiego, a „Bolka” przypomina swoim językiem i relatywizmem.
   
 Celem założenia portalu wydaję się być wyłudzenie danych osobowych. Dzisiaj to chodliwy towar. Posiadać dane osobowe kilkunastu tysięcy polskich nacjonalistów i ich profile na Facebooku? Klonować ich profile i móc ich używać w dowolny sposób? Szantażować, znając treść prywatnych wiadomości, zdjęć, planów? Móc ingerować w organizacje i ruchy? Wiele organizacji lewackich, czy wywiadów, poświęciłoby wiele dla takiej bazy danych. Według nas, każda osoba posiadająca tam konto, powinna przynajmniej używać tam innego hasła niźli gdziekolwiek indziej, chociaż widząc te zrzuty ekranu, to, kto przyzwoity, by chciał tam mieć konto? 

                                                                  ATAK NA BIAŁYCH PATRIOTÓW
 
 
      Jesteśmy zaskoczeni tym, że kilka osób zadało sobie tak wiele trudu, by zniszczyć nasze konta, grupę i strony na facebooku. Osoby te, przez rok niemal udawały naszych dobrych znajomych, osaczały. Było to zadanie etatowe dla kilku osób, to cieszy niezmiernie. Grupa, ani strona, nie miała, co zawsze podkreślaliśmy charakteru formacyjnego, zawsze stawialiśmy na bycie inicjatywą, która wyraża swój sprzeciw wobec zagrożeń dla narodu polskiego, zwłaszcza ukrainizacji Polski. Trolle, które nas osaczały, straciły rację bytu, to jak działały, jest materiałem na osobną notkę, ale było to nad wyraz podłe. Nasza grupa została zniszczona, konta zablokowane i skasowane, pewnie to poirytowało trolle z pejs buka, że sami planowaliśmy to zrobić, co widać było, na opublikowanym w grupie naszym oświadczeniu.
   
  
 

                                                                     OŚWIADCZENIE B.P. (1)
 
   Oświadczamy, że nigdy nie propagowaliśmy żadnego systemu politycznego, zwłaszcza systemów totalitarnych z Włoch oraz Austrii (faszyzm) i Niemiec (nazizm). Nie mamy nic wspólnego z szerzeniem powyższych ideologii, a zamordyzm państwowy, uważamy za coś, co trzeba zwalczać. Jesteśmy wierni idei narodowej zapoczątkowanej przez wielkiego Arcybiskupa Jakuba Świnkę i naukom Romana Dmowskiego, w chwili inwazji obcych na Europę, jesteśmy też wierni 14 słowom, które są symbolem walki europejskich ruchów tożsamościowych z obcą inwazją. Utożsamianie nas z ideologią Hitlera, czy Mussoliniego, jest nie tylko niezgodne z naszymi poglądami, ale wręcz głupie i niczym merytorycznym nieuzasadnione. Jesteśmy inicjatywą, nieformalną grupą kilku osób. Jak wielekroć podkreślaliśmy, nie staniemy się nigdy częścią żadnej formalnej organizacji, czy partii, ale poprzemy inicjatywy, z którymi się zgadzamy. 

 

                                                                  OŚWIADCZENIE BP (2)


   Przepraszamy wszystkie osoby, które z powodu zbanowania naszych kont, stron i grupy, straciły dostęp do publikowanych przez siebie treści. Wyłączną winę za ten stan rzeczy ponosi portal Facebook, który powodowany swoją niezrozumiałą „polityką”, usunął te materiały. 
 
 
                                                       OŚWIADCZENIE BP (3)

   Wielokrotnie o tym pisaliśmy i przypominamy raz jeszcze. Zawsze brzydziliśmy się i brzydzimy wszelkiej formie donosicielstwa, nie tylko na policję, czy do innych służb, ale co w tej kwestii istotne, do lewackiego portalu. Usiłowano nas kiedyś w to wkręcić i czyniła to osoba, obecnie promująca portal, będący przedmiotem tej notki, byśmy zgłaszali jakiś lewacki profil, ale z obrzydzeniem odrzuciliśmy tą propozycję, jasno dając znać tej osobie, co o tym myślimy. Jest nawet kilka grup, które uważają, że zgłaszają lewackiemu portalowi lewackie profile, co jest oczywiście ze zrozumiałych przyczyn i tak nieskuteczne, ale w tym wszystkim trafi się czasem ktoś przyzwoity, nacjonalista, który się w jakiś sposób naraził stojącym za tym ludziom i takie osoby spotyka wówczas fala agresji przeprowadzona w okropnej formie. Wpierw uniemożliwia im się wypowiedzenie własnego zdania z powodu zablokowania konta, a następnie niszczy falą agresywnych, irracjonalnych wypowiedzi. Zobaczcie, za co nas spotwarzono. Wpierw mieli wielkie, „ale” że usunęliśmy ze znajomych i z grupy jednego z ich trolli (już w październiku) i zapowiedzieli zniszczenie grupy Biali Patrioci od środka, a następnie zaatakowali nas z poziomu Antify w ścisłym współdziałaniu z facebookiem, za domniemany „faszyzm”, bo niczego innego nie mogli się przyczepić jak 14 słów i nacjonalizmu.
   Kancelaria, o której pisałem, Dżonowi Łajnemu, nigdy pewnie nie istniała, otrzymaliśmy to info zapewne od nich i sami nie podeszliśmy do tematu poważnie, bo po zasypaniu nas mailami przestaliśmy poważnie traktować tych adminów z polpejsa, jak i ich prymitywnych lewackich intryg. Zarówno Biali Patrioci, jak i Polfejs, czy Dżon Łajno, nie mają osobowości prawnej, więc swoje pseudo prawnicze pogróżki mogą sobie wsadzić…
    Sądźcie, więc kochani ludzi i inicjatywy po tym, jak je widzicie, o nas polfejsowi admini nie napisali słowa prawdy, tylko pomówienia oparte na lewackiej interpretacji nacjonalizmu. 
 
   Zastanawialiśmy się nad napisaniem osobnej notki dotyczącej trolli związanych z tym tematem, byłoby to dla wielu osób wytłumaczeniem tego, kto konkretnie zgłaszał ich profile, strony i grupy, ale grzebanie się w tym szambie już dość pochłonęło naszego czasu. Jesteśmy oczywiście na nowo na Facebooku, mając odświeżone profile i nową stronę, nad reaktywacją grupy się zastanawiamy. Idziemy dalej swoją drogą. Być może część dalsza tego wątku nastąpi.

Pozdrawiamy Serdecznie!

CWP/14!


 
 
   Marzena Siedlecka i Maciej Szary
 
 
 
 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31