Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
5 postów 33 komentarze

Ukrainizacja Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ukrainizacja Polski postępuje, widać ją na każdym kroku, sądzicie, że możliwe jest jeszcze bezkrwawe zażegnanie tego problemu, w który naszą Ojczyznę wmieszał ten antypolski rząd?

www.youtube.com/watch

 

Pozdrawiamy!

Biali Patrioci

KOMENTARZE

 • Niestety
  Film jest w drugim linku.
 • Stop ukrainizacji Polski.
  https://www.facebook.com/STOPukrainizacjiPOLSKI/?ref=py_c
 • Sprawa Kresowa - Sprawa Narodowa.
  https://www.facebook.com/Sprawa.kresowa.sprawa.narodowa/
 • Ukrainizacja Polski to za mocne słowo.
  Nie ma żadnej ukrainizacji Polski. Ukraińcy wiedzą skąd pochodzą i gdzie przyjeżdżają. Problem to polski rząd który działa pod dyktando interesów Usraela i daje sobie pluć banderowskim ukrom i ich rządowi w twarz. Ukraińcy przyjeżdżający do Polski bardziej chcą się w Polsce zasymilować niż być Ukraińcami. To co powinno być wprowadzone to podpisywanie lojalki względem Polski. Jaki ogromny problem wnosi do Polski wpływ usraelski niech będzie przykład z USA gdzie już 17 stanów USA niezgodnie z amerykańską konstytucją podpisało lojalki względem Izraela i prześladują firmy lub osoby prywatne bojkotujące Izrael lub jego produkty. Powtórzę że jest to jawne łamanie podstaw konstytucji USA która coraz mniej się liczy. Wyobraźcie sobie że jeden nauczyciel (rasy białej można powiedzieć prawdziwy Amerykanin) nie może już uczyć w szkole matematyki (dostał zakaz) bo kiedyś bojkotował produkty izraelskie.
  Prawdziwe problemy czyhają tam gdzie ich się najmniej spodziewamy.
 • @trojanka 18:43:47
  Dzięki za link do strony, te materiały trzeba udostępniać, musimy się przed nimi bronić. Pozdrawiam Serdecznie!
 • @Stara Baba 18:54:05
  Nieprawda! U nas dotuje się ich świadomość narodową, nie chcę tutaj o tym pisać, mam wiele materiałów u siebie na stronie, podam tutaj to w osobnych wpisach, ukraińcy wypierają Polskość! W Polsce. Otwórz oczy...
 • @Stara Baba 18:54:05
  Ukranizacja Polski to zwierciadlane odbicie akcji islamizacji Europy zachodniej.

  Autorzy obu procesów dokładnie ci sami i cele identyczne.
  Autorzy obu procesów to oczywiście globalna mafia żydowska a celem jest zniszczenia państw narodowych bo one zagrażają dominacji globalnej mafii żydowskiej. Ta mafia to z natury mikroskopijna mniejszość która jednak chce rządzić całymi narodami (i rządzi przy pomocy lokalnych zdrajców, najemników, agentury i promowanej lokalnej innej mniejszości narodowej wrogie narodowi na ziemiach którego ta mniejszość żyje.).

  Mafia zmienia proporcje sił gnoi narody i powiększa wrogie narodowi mniejszości. A już próby nadania tym mniejszością praw wyborczych całkowicie demaskuje te zbrodnicze plany.

  Mafia nagminnie fałszuje wybory na wiele sposobów na wielu płaszczyznach... od wybiórczego dostępu do mediów, poprzez wsparcie finansowe, ordynację wyborczą pozwalającą globalnym wielopaszportowcom głosować w kilku krajach jednocześnie jako obywatele tych krajów mieszkający zagranicą... w ten sposób połowa Izraela ma prawa wyborcze w Polsce ... duża część żydowskiej "Polonii" w USA glosuje na "Polskie" władze.... no i na poziomie samego głosowania ..liczenie głosów, nieważne głosy....

  Ukranizacja Polski to bezpośredni atak na Naród Polski przy pełnym i świadomym udziale rządzących post solidaruchów.z PO i z PIS przy akceptacji PSLu.
 • @Biali Patrioci 19:16:54
  Tym plakatem to magdalenkowy układ może już tylko się podetrzeć . Pozdrawiam. :) https://www.youtube.com/watch?v=vncMexJwkPw
 • @Biali Patrioci 19:18:36
  Ja rozumiem o czym piszesz ale stan rzeczy który czasami przejawia się w świadomości poszczególnych Ukraińców powodowany jest działaniami
  i uległością oraz błazenadą polskiego rządu a nie faktycznym stanem ich zachowania.
  Powtórzę i dodam: lojalka, wywalić za mordę bandytów i "banderowców" i będzie spokój a o problemach z Ukraińcami nie będzie słychać. W wielkim ogóle Ukraińcy jako ludzie są nam Polakom bardzo wdzięczni że dzięki Polsce mogą sobie w życiu pomóc. To właśnie "robaki" drążą w jabłku dziurę. Wyrzucić robaki a jabłko oczyścić i pielęgnować. To jednak należy do rządu polskiego a nie ukraińskiego.
  Na filmiku jest przykład zabicia Polki przez Ukraińców. Nie ma jednak przykładu z ostatnich dni gdzie polska straż graniczną zatrzymała dwóch Ukraińców sprawców mordu na Ukraińce sprzedającej na polskich bazarach. Bandyta to bandyta, dla niego narodowość nie ma większego znaczenia.
 • Kolejna, po menigokowym zapaleniu opon mózgowych, rosnąca ilośc zachorowań na zółtaczkę na Ukrainie.
  http://replyua.net/news/79817-v-rovno-zafiksirovana-samaya-massovaya-vspyshka-gepatita-za-poslednie-15-let.html

  Takiej ilości chorych nie było od 15 lat informuje ukraiński portal replyua.net.
  Po Odessie ,

  http://ukraina.ru/news/20170603/1018742842.html

  kolejnym miastem z rosnąca ilością chorych jest Rowno.
  Wedłud chorych źródłem zakażenia może byc woda pitna.
 • Międzymorze
  UkroPolonia czyli Międzymorze, od morza do morza.
 • @trojanka 18:45:36
  To jest tak, że nam się wydaje, że my jesteśmy lepsi od Ukraińców. A Ukraińcy są pewni, że są lepsi od nas.
 • @Stara Baba 18:54:05
  Ukraińcy chcą się zasymilować... pewnie część tak. Jednak mając kraj dwa razy większy niż jest Polska, chcą "odzyskać" zakierzońskie ziemie aż po Kraków. Oni są nienormalni a propaganda obecnej junty jeszcze bardziej im w głowach burzy.
  Oni są jak rzepy, uważają, że UE ma im dawać, USA utrzymywać - to za to, że zbuntowali się przeciwko Rosji.
 • @Oscar 19:19:35
  Skandaliczna groźba lwowskiego polityka! Ukraińcy będą bić Polaków za symbole Armii Krajowej! Minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski zapowiedział wczoraj, że do Polski nie będą wpuszczani Ukraińcy „zachowujący skrajnie antypolskie stanowisko”. „Ludzie, którzy ostentacyjnie zakładają mundury SS Galizien do Polski nie wjadą” oświadczył szef MSZ. Na reakcję ukraińskich czcicieli Bandery i ludobójczej OUN-UPA nie trzeba było długo czekać. Jak informuje portal kresy.pl, polityk neobanderowskiej partii Swoboda Jurij Michalczyszyn zagroził biciem Polaków, którzy będą nosić we Lwowie symbole Armii Krajowej. Miałby to być odwet za ewentualne udzielanie zakazów wjazdu na terytorium Polski osobom wymienionym przez ministra Waszczykowskiego. To nie pierwszy wyskok Michalczyszyna w tym stylu. Niedawno neobanderowiec popisał się pluciem na Orlęta Lwowskie nazywając je „polskimi okupantami Lwowa”, którzy „nielegalnie okupowali Zachodnioukraińską Republikę Ludową w 1919 roku i masowo zajmowali się zabijaniem Ukraińców”. Te bezczelne i kłamliwe wypowiedzi Michalczyszyna można by ignorować, gdyby nie wpisywały się one w oficjalną narrację, jaką przyjęło państwo ukraińskie czyniąc swoimi narodowymi bohaterami sprawców ludobójstwa na Polakach i domagając się stawiania pomników zbrodniczej OUN-UPA na terytorium RP. Ukraińcy pokazują dobitnie, że są dumni ze swojej rezuńskiej historii i gotowi po raz kolejny „rezać Lachów”. Polska nie może dłużej ignorować takich zachowań.

  Źródło: kresy.pl

  Ps..Niech Rząd Polski da sobie spokój z Ukrainą. Pomóc naszym rodakom a najlepiej sprowadzić do Ojczyzny, a Ukraina niech radzi sobie sama. Ukrainę trzeba poddać próbie jej siły przetrwania w konfrontacji z Rosją .Będąc neutralnym w tym sporze więcej zyskujemy niż tracimy.Wspomaganie Ukraińców nic nam nie da.Oni nigdy nie byli i nie będą dla Polski przychylni.To Judasze. Może porozmawiać z Putinem o posprzątaniu tego bałaganu jak to tak skutecznie robi w Iraku i Syrii (Amerykanie "nie mogli sobie poradzić”). Kwestię ukraińską powinno się uzgadniać wspólnie z Rosją – upa-ina to zbyt chaotyczny twór by istnieć. A my powinniśmy zamiast całować w dupę upowców rozmawiać i wspólnie działać z Rosjanami. Rządy mają do siebie to, że się zmieniają. Charakter ludzki nie. Potomkowie chorych z nienawiści sadystycznych prymitywów, pozostaną nimi nawet wówczas, kiedy przywdzieją garnitury i wsiądą do limuzyn.
 • @Oscar 19:19:35
  Niestety prawda jest taka, że działania MSZ ws. antypolskich ekscesów Ukraińców są pozorowane, natomiast polskim politykom obecnego rządu, udającym się na Ukrainę, nie przeszkadza, iż są witani czerwono-czarnymi barwami zbrodniarzy spod znaku tryzuba, co wielokrotnie już mieliśmy okazję obserwować. Akurat Waszczykowski to nie jest główny problem w relacjach z Ukrainą, jak nie on to kto inny będzie żyrował samobójcza politykę. Głównym problemem jest silne probanderowskie lobby w Polsce w połączeniu z tragiczną słabością intelektualną naszych "elit" niezdolnych nawet do jakiejkolwiek krytycznej refleksji. Że już nie wspomnę o wypracowaniu jakiejś realistycznej koncepcji podejścia do Ukrainy w miejsce bezmyślnego brnięcia giedroyciowsko-michnikową koleiną. Łapanki na ulicach i w lokalach Lviva, banderowcy rządowi urządzają. Z doświadczeń nadludzi III Rzeszy korzystają?

  https://zaxid.net/nichna_oblava_na_prizovnikiv_u_tsentri_lvova_n1440698
 • @Repsol 19:21:34
  Haniebna publikacja KUL! Ocaleni z Rzezi Wołyńskiej mają się wstydzić. Jeżeli ktokolwiek sądził, że wraz z nadaniem honorowego doktoratu gloryfikatorowi ludobójców z OUN-UPA Wiktorowi Juszczence wygaśnie słabość Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego do piewców neobanderyzmu, był w poważnym błędzie.

  Przed wakacjami wydawany przez KUL filozoficzny kwartalnik o nazwie ETHOS, którego grecka nazwa oznacza moralną prawość, prawy obyczaj, wydał teksty gloryfikatorów UPA, w tym najzacieklejszego z nich – Romana Drozda.
  W skandalicznym rozdziale zatytułowanym „KU PRZEZWYCIĘŻENIU WSTYDU I KRZYWDY. W 70. rocznicę rozpoczęcia akcji „Wisła” ” znajdujemy takie „perły”, m.in. Bohdan HALCZAK – „Między nacjonalizmem i odwetem a pragmatyzmem. Akcja „Wisła” w świetle idei polskiego egoizmu narodowego” czy wspomnianego R. Drozda, „Prawda i przebaczenie. Meandry dialogu polsko-ukraińskiego”. Cały numer poświęcony jest wstydowi i nie sposób nie odnieść wrażenia, że jego wydawcy chcą, aby ocalali z Rzezi Wołyńskiej wstydzili się tego, że nie pozwolili zabić się ukraińskim rezunom, albo tego, że z determinacją walczą o prawdę historyczną na temat ukraińskiego ludobójstwa na Polakach.
  Lektura tych tekstów jest porażająca. Drozd jako autorytet w polsko-ukraińskim dialogu przytacza Adama Michnika, aby następnie zrównać ofiary z katami i obarczyć stronę polską winą za zerwanie polsko-ukraińskich rozmów na temat mordów na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej.
  W tekście Bohdana Halczaka natomiast czytamy o przyczynach przeprowadzenia operacji Wisła: „Analiza instrukcji Ministerstwa Ziem Odzyskanych z 10 listopada 1947 roku pozwala jednoznacznie stwierdzić, ze cele akcji „Wisła” były zbieżne z ideą polskiego egoizmu narodowego. Celem akcji była szybka asymilacja ludności ukraińskiej w społeczeństwie polskim i tym samym likwidacja mniejszości ukraińskiej w Polsce”.
  O mordach dokonywanych przez Ukraińców autor ledwo wspomina, stwierdzając jednocześnie, iż były one pobocznym powodem do wysiedleń ukraińskiej ludności, ponieważ główny powód to polski egoizm narodowy.
  Szokujący jest nie tylko fakt, że w publikacji naukowej katolickiej uczelni znalazło się miejsce dla piewców banderyzmu, dalekich od pisania tekstów naukowych, a ograniczających się do serwowania prymitywnej propagandy opartej o Kłamstwo Wołyńskie, ale też że żaden z autorów nie ma wykształcenia filozoficznego nawet na poziomie licencjatu.
  Chyba najwyższy czas zorganizować akcję wzywającą wiernych Kościoła katolickiego do zaprzestania finansowania Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, bo jak widać katolicki jest on tylko z nazwy, naukowy – również. Jeżeli jego naukowe czasopismo nakazuje ocalałym z Rzezi Wołyńskiej wstydzić się, iż nie pozwolili się zgładzić ukraińskim rezunom, albo że walczą o zachowanie historycznej prawdy o ukraińskim ludobójstwie dokonanym na Polakach, to nie powinna trafić do tej uczelni nawet jedna polska złotówka. Przybudówkę propagandową niech sobie opłacają sami Ukraińcy. - Anna Wiejak

  http://prawy.pl/60469-haniebna-publikacja-kul-ocaleni-z-rzezi-wolynskiej-maja-sie-wstydzic/

  Ps..Od lat już nie daję na tacę jak jest zbierane na KUL. KUL jest tak samo zażydzony jak Tygodnik Powszechny. Byłem wieloletnim członkiem przyjaciół KUL ale po doktoracie nadanym Juszczence dbam by żadna moja złotówka ta toto nie wpłynęła. Więcej, uważam, że po wyprodukowaniu takich absolwentów jak Blumsztajn i Hartman polscy podatnicy nie powinni być obciążani utrzymaniem tej "uczelni". Zaczęło się psuć, gdy Wojtyła został papieżem, a dramat nastąpił za T.W. "filozofa". Dodam jeszcze, że za pierwszej komuny na KUL szły tylko i wyłącznie matoły! Osobniki słabe, które zdawały sobie sprawę, że niskie wymagania na egzaminach wstępnych przebrną. To byli ci ludzie, którzy odpadliby byli z progu każdej innej uczelni. Debilowata szkoła, debilowata kadra i tacy sami studenci. Obecnie KUL to skarlały i podły rozsadnik nie tylko banderyzmu ale i gender oraz innych śmieci w postaci pseudonaukowych teorii. Ten cały KUL wraz z przewielebnym prof. Krąpcem wydali nie tylko przy pomocy ministra oświaty ale i przy pomocy złodziejskich mafiozów naftowych i węglowych Powszechną Encyklopedię Filozofii. Zwracam tylko uwagę na agencję handlową B. Kmiecik i męża Kmiecikowej Mariusza Mendziuka kapitana SB. Proszę posprawdzać resztę nazwisk. Aż kapie kryminałem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031